Зустрічайте оновлений фудкорт на "Протасі"!

Наприкінці грудня одночасно з початком гірськолижного сезону у комплексі “Протасів Яр” відкрився фудкорт БУХТА winter station – новий зимовий формат улюбленої багатьма БУХТА food station.

Відтепер для відвідувачів комплексу працюють корти з популярною вуличною їжею у зручному для катання форматі "take&go", кав’ярні та бари із зігріваючими напоями.
 
Як зазначив директор “Протасового Яру” Юрій Ткач, БУХТА Winter Station додасть гірськолижному комплексу особливої атмосфери, притаманної проєктам TUGASHEV Hitmakers Team:
 
«Наш комплекс системно працює над підвищенням рівня сервісу та комфорту гостей. Активний зимовий відпочинок потребує достатньо перерв і місця, де можна зігрітися гарячим напоєм, підкріпити свої сили смачною їжею і відчути атмосферу свята під гарну музику. Тож ми давно хотіли, щоб на "Протасі" з'явився сучасний Apres Ski формат - і ним стала БУХТА Winter Station. Я впевнений, що наші гості оцінять оновлений фудкорт у цьому світовому форматі, який стане окрасою не тільки для нас, а і для міста в цілому».
 
Насолоджуйтесь оновленим сервісом!

Команда “Протасового Яру”

Новини

Проведіть останні вихідні січня на подвійних нічних катаннях!

26.01.2022

​Цього тижня у гірськолижному комплексі «Протасів Яр» нічні катання відбудуться два дні поспіль.

Запрошуємо на подвійні нічні катання: 21-22 та 22-23 січня!

19.01.2022

Цього тижня у гірськолижному комплексі «Протасів Яр» відбудуться подвійні нічні катання.

Вихідні на нічних схилах: цього тижня також з п’ятниці на суботу!

13.01.2022

У ніч з п’ятниці на суботу, 14-15 січня, у гірськолижному комплексі «Протасів Яр» відбудуться позачергові нічні катання.